Hostel Hotelu Arena***

Druhy pokojů: 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 4 lůžkových: 9
Počet vícelůžkových: 13

společná koupelna možnost vaření konferenční místnost vybavení pro školení tělocvična, fitness hřiště parkoviště bezbariérový přístup kreditní karty akceptovány výtah
Doplňkové služby:

Další možnosti: občerstvení, parkoviště
Druh kurtů: vnitřní, venkovní

Hostel při Hotelu Arena*** se nachází vedle areálu Sport Park Liberec u Home Credit Areny v Liberci.

Hostelová část nabízí ubytování ve čtyř- až šesti- lůžkových pokojích. Pokoje mají společné sociální zázemí (oddělené pro muže a pro ženy) a kuchyňku vždy pro pět pokojů na poschodí.

Ceník

Díky vysoké kapacitě ubytovny a širokému sportovnímu zázemí, které nabízí přilehlý areál Sport Parku Liberec, je Hostel při Hotel ARENA*** ideálním místem pro Vaše sportovní soustředění a kempy.

Vybavení podniku: terasa, zahrádka, parkoviště, wifi
Stravenky: ne
Platební karty: ano