Golf Club Harrachov

Délka - ženy: 2994
PAR - muži: 60
PAR - ženy: 60
Vybavení: driving range, putting green, pro shop, půjčovna, půjčovna, restaurace, občerstvení

Jedná se o nejvýše položené golfové hřiště v Čechách, 730 m.n.m, zasazené do krásné přírody západních Krkonoš. Poloha hřiště v horském středisku umožňuje spojit golf s rodinnou dovolenou.

Golf club Harrachov byl založen roku 1999 a v roce 2000 byla zahájena výstavba 9 jamkového hřiště. Do provozu uvedeno v září 2001.

Par hřiště 60, délka 2 992 m ze žlutých odpališť.
Předností hřiště v Harrachově je omezená (řízená) průchodnost hráčů, maximální počet skupin na hřišti je 7, to zajistí každému hráči dostatek soukromí a klidu pro svou hru.
  • Poloha hřiště v horském středisku umožňuje spojit golf s rodinnou dovolenou.
  • Golfové hřiště Golf Clubu Harrachov je také možné využít k pořádání firemních akcí.

Golf Harrachov je jediným hřištěm v Krkonoších s nainstalovanými odpališti pro nejmenší golfisty v rámci projektu rodinný golf – „Family Courses“, děti se tak stávají rovnocennými partnery svých rodičů. Umožňuje hrát celé rodině společně, dětem a začínajícím hráčům i v preferovaných dnech, aniž by byla narušena průchodnost hřiště.

Golf club Harrachov

Recepce - golf