Bowling - hotel Olympia

E-mail: info@hotelolympia-cl.cz
Web: www.hotelolympia-cl.cz/relax_centrum.html

Počet drah: 5

Hotel Olympia v České Lípě nabízí ve svém relaxcentru bowling s pěti drahami, které splňují normy pro pořádání domácích a mezinárodních soutěží. Provozní doba dle objednání.

Provozní doba dle objednání.

V 1. patře hotelu jsou k dispozici další provozovny: kadeřnictví, kosmetika, Anti-Cellulitide Studio, masáže, solárium.
Objednávky se přijímají po telefonické dohodě s provozovatelkami.

K občerstvení pro Vás připravil Sport bar teplá či studená jídla a širokou nabídku nealkoholických i alkoholických nápojů.

všechny dny v týdnu -
Provozní doba dle objednání.