Lyžařský areál U Vodárny

GSM: +420 603 399 302
E-mail: info@activeguide.cz
Web: www.activeguide.cz/nas-lyzarsky-areal.htm

snowboardová dráha slalomová trať snowtubing sáňkařská dráha lyžařská škola půjčovna lyží parkoviště občerstvení umělé zasněžování technická úprava svahu

Lyžařský areál U Vodárny se nachází naproti úpravně vody v Bedřichově. V nabídce je také půjčovna, snowtubing a sněžné koloběžky.

V areálu jsou k dispozici tři lyžařské vleky:

* 80 m dlouhý vlek s mírnou sjezdovkou, který je vhodný především pro začátečníky a děti.

* 220 m dlouhý vlek se sjezdovkou vhodnou pro mírně až středně pokročilé lyžaře.

* 300 m dlouhá tatrapoma vhodná i pro pokročilé lyžaře s carvingovými svahy

Služby
K dispozici jsou čtyři parkoviště: dvě u dolní stanice vleku, třetí u hlavní silnice naproti úpravně vody a čtvrté nad lyžařským areálem.

V areálu si můžete zakoupit i občerstvení či využít půjčovny a servisu lyžařského vybavení nebo lyžařské školy.

Atrakce
Snowtubing, snowtrampoline a snowkoloběžky.

Snowtubing

Jde o jízdu na speciální nafukovací duši sněhovým korytem. Vybrat si můžete ze dvou jízdních drah, pomalejší pro děti, nebo rychlou pro milovníky adrenalinu. Malé děti jezdí s rodičem - spojením dvou duší. Nahoru Vás vyveze náš lyžařský vlek. Doporučujeme přilbu, čímž je zaručena vyšší bezpečnost (její zapůjčení je v ceně). Délka sněhových koryt je 220 m - 350 m dle výběru strmosti dráhy. Dojezd je naprosto bezpečný, zakončený 4 metry vysokým valem do protisvahu a úplného zastavení.

Pro skupiny a kolektivy nahlášené předem, rezervujeme vyhrazené termíny. Po vzájemné dohodě lze zajistit i pozdější večerní provoz (díky večernímu osvětlení). Pokud máte zájem o rezervaci kontaktujte nás e-mailem: info@activeguide.cz nebo na tel. čísle 603 399 302.

Prosinec - Březen všechny dny v týdnu 9:00 - 16:30

Lyžařské areály