Sáňky - sáňkařská dráha Špindlerův Mlýn

GSM: +420 601 222 111
E-mail: info@sankarska-draha.cz
Web: www.sankarska-draha.cz, www.facebook.com/sankarskadraha

Jízdu na saních na jediné osvětlené sáňkařské dráze svého druhu v České republice Vám umožní Sáňkařská dráha ve Špindlerově Mlýně.

Sáňkařská dráha bude otevřena dle sněhových podmínek od 16. ledna 2021, aktuální informace sledujte ZDE.

Sáňkařská dráha začíná v nadmořské výšce 1155 m nad mořem nedaleko Špindlerovy boudy u Vojenské zotavovny Malý Šišák a je zakončena na Dívčích Lávkách u Bílého Labe. Na saních jede každý sám, pouze děti do 7 let se vezou vždy s dospělým.

Celá dráha je denně upravována vysoce výkonnými rolbami.

Provoz dráhy je v zimní sezoně denně od 10:00 do 17:00 hod., od úterý do soboty pak také od 18:00 do 21:00 hodin - noční jízdy.

Zakoupení lístků a odjezdy autobusů na start: Hlavní prodejní místo je Centrum – parkoviště autobusů mezi poštou a Hotelem Lomnice. Místo je označeno informační tabulí sáňkařské dráhy. Další prodejní místa: Hotel Aquapark,  Občerstvení v cíli sáňkařské dráhy na Dívčích lávkách, Start sáňkařské dráhy – srub pod VZ Malý Šišák.

Autobusy na start vyrážejí z centra města v pravidelných intervalech dle jízdního řádu:

Denní jízdy: 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00 a 16:00
Večerní jízdy: (pouze od ÚTERÝ do SOBOTY): 18:00, 19:00 a 20:00

Dráha je po celé délce osvětlena.