Aquapark Babylon

E-mail: zabava@centrumbabylon.cz
Web: www.centrumbabylon.cz

Typ zařízení: aquapark
Vyžití: brouzdaliště, dětský bazén, vířivka, tobogán, vodní atrakce
Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, WC, občerstvení, restaurace, občerstvení, restaurace, masáže, rehabilitace, masáže, rehabilitace, dětský koutek, plavčík, sauna, pára, sauna, pára, bezbariérový přístup

Navštivte jeden z největších krytých tématických vodních rájů s celoročním provozem ve stylu příběhů Julese Verna.

Vstupem do AQUAPARKU se rázem ocitnete v podmořské říši bájného kapitána Nema. Ve vodním světě se třemi halami na vás čekají tobogany s délkou až 95 metrů, adrenalinový trychtýř a divoká řeka. Dobrodružné povahy se mohou vydat na průzkum tajemných jeskyní. Malé raubíře pobaví interaktivní vodní hrad v blízkosti občerstvení, skluzavka a lezecká stěna. Nezapomínáme ani na klidnější povahy, které ocení odpočinek ve vířivkách.

LASER SHOW

Jedinečným zážitkem je LASER SHOW, pozoruhodná projekce promítaná na devítimetrovou vodní zeď přímo nad hladinou bazénu. Poutavou hru barev za doprovodu dýmových efektů a dynamické hudby si můžete vychutnat ve třech odlišných tematických projekcích každý den v 10.45, 16.45 a 20.30 hodin.

Saunový svět stvořený k relaxaci

K relaxaci a regeneraci těla i mysli zve Saunový svět v klidné části bazénového komplexu. Hlavně dospělí si odpočinou v saunách, turecké lázni a na lehátkách v klidové zóně. Vstup do relaxačního světa je zahrnut v rámci vstupného do AQUAPARKU.

Opalování na Sluneční terase, za odpočinkem do Relaxační zahrady

V letních měsících nabízí prostor pro vodní hrátky a opalování Sluneční terasa s výhledem na Ještěd a panorama Liberce. Zatímco se dospělí budou slunit, děti mohou dovádět v bazénku nebo v dětském hradu, kropit se vodními děly a projíždět se na odrážedlech nebo koloběžkách. Tomu, kdo hledá klidné místo k odpočinku na čerstvém vzduchu, je určená Relaxační zahrada s houpacími sítěmi a lehátky.

Teplota vody v bazénech 27-30°C umožňuje ideální relaxaci!

Rozloha - 700 m2.

Leden - Červen Pá - So 10:00 - 22:00