Skiregion.cz

GSM: +420 725 805 266
E-mail: infocentrum@mesto-rokytnice.cz, ic@jizerkyprovas.cz
Web: www.skiregion.cz, www.mesto-rokytnice.cz/infocentrum, www.jizerkyprovas.cz

SKIREGION.CZ je jednou z největších lyžařských oblastí v České republice, která se nachází na rozmezí západních Krkonoš a Jizerských hor.

SKIREGION.CZ se nachází na severu Čech na rozmezí dvou známých a turisty vyhledávaných pohoří – Krkonoše a Jizerské hory a prezentuje lyžařská střediska:

Rokytnice nad Jizerou

Paseky nad Jizerou

Rejdice

Příchovice

• Ceníky skipasů.
  • Jednodenní lístky jsou ponechány v cenových úrovních podle atraktivity jednotlivého střediska.
  • SKIREGION.CZ nabízí 38 km sjezdovek, 6 lanovek a 29 vleků.

SKIREGION Vám nabízí též upravované běžecké tratě a okruhy. Je zařazen v systému „Krkonoše – lyžařský běžecký ráj“, který propojuje všechna horská střediska s více jak 500 km upravených tratí.