Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hotel Pacifik

Lužické hory a Žitavské hory

Okružní 23
Hamr na Jezeře, 471 28

GSM: +420 603 519 483, +420 604 443 724
E-mail: info@hotel-pacifik.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 45
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi konferenční místnost gril, ohniště vybavení pro školení taneční parket parkoviště
Doplňkové služby: snídaně

Hotel Pacifik se nachází na náměstí obce Hamr na Jezeře v těsné blízkosti jezera, obklopeného líbeznou krajinou pískovcových skal a borových lesů. Nedaleko hotelu vede cyklostezka Osečná-Hamr.

Hotel Pacifik - ubytování:

Hotel Pacifik nabízí celkem 45 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC, umyvadlo), TV a možnost připojení k Wi-Fi. Některé pokoje mají balkon.
Parkování je možné za domem v zahradě, v případě naplnění kapacity na obecním náměstíčku (100 m od hotelu) zdarma.

Hotel Pacifik - stravování:

Restaurace je v provozu pouze v letní sezóně.

Stravování ubytovaných hostů probíhá v salonku restaurace s možností výběru polopenze či plné penze.

Hotelová restaurace dále nabízí studenou i teplou kuchyni, možnost pořádání různých společenských akcí (svatby, zábavy, oslavy, firemní akce...).

Hotel Pacifik - aktivity:

Rekreační středisko Hamr na Jezeře leží v nádherné oblasti nedaleko Stráže pod Ralskem. Je obklopeno několika vrchy - Hamerským špičákem s hradem Děvínem, Mlýnským vrchem a Chrástenským vrchem. Je vyhledávaným letoviskem, v minulosti zde byla postavena řada penzionů a vilek, čímž městečko nabylo lázeňského charakteru. V 16.století zde byl vybudován rybník. Ten v současné době slouží k rekreačním účelům a rybolovu.

Na kuželovitém kopci vyčnívajícím nad okolní krajinu se nachází hrad Děvín. Z jeho vrcholu je překrásný výhled na Hamerský rybník i okolní krajinu. Na hrad vede od koupaliště značená trasa, cesta trvá přibližně 20 minut.

Příloha

Fotogalerie

Hotel Pacifik, autor: Archiv hotelu Pacifik

Hotel Pacifik

 
Hotel Pacifik, autor: Archiv hotelu Pacifik

Hotel Pacifik

 
 
 
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load