Lužické hory a Žitavské hory

Celková kapacita lůžek: 45
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi konferenční místnost gril, ohniště vybavení pro školení taneční parket parkoviště
Doplňkové služby: snídaně

Hotel Pacifik se nachází na náměstí obce Hamr na Jezeře v těsné blízkosti jezera, obklopeného líbeznou krajinou pískovcových skal a borových lesů. Nedaleko hotelu vede cyklostezka Osečná-Hamr.

Hotel Pacifik - ubytování:

Hotel Pacifik nabízí celkem 45 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC, umyvadlo), TV a možnost připojení k Wi-Fi. Některé pokoje mají balkon.
Parkování je možné za domem v zahradě, v případě naplnění kapacity na obecním náměstíčku (100 m od hotelu) zdarma.

Hotel Pacifik - stravování:

Restaurace je v provozu pouze v letní sezóně.

Stravování ubytovaných hostů probíhá v salonku restaurace s možností výběru polopenze či plné penze.

Hotelová restaurace dále nabízí studenou i teplou kuchyni, možnost pořádání různých společenských akcí (svatby, zábavy, oslavy, firemní akce...).

Hotel Pacifik - aktivity:

Rekreační středisko Hamr na Jezeře leží v nádherné oblasti nedaleko Stráže pod Ralskem. Je obklopeno několika vrchy - Hamerským špičákem s hradem Děvínem, Mlýnským vrchem a Chrástenským vrchem. Je vyhledávaným letoviskem, v minulosti zde byla postavena řada penzionů a vilek, čímž městečko nabylo lázeňského charakteru. V 16.století zde byl vybudován rybník. Ten v současné době slouží k rekreačním účelům a rybolovu.

Na kuželovitém kopci vyčnívajícím nad okolní krajinu se nachází hrad Děvín. Z jeho vrcholu je překrásný výhled na Hamerský rybník i okolní krajinu. Na hrad vede od koupaliště značená trasa, cesta trvá přibližně 20 minut.

Hotel Pacifik, autor: Archiv hotelu Pacifik

Hotel Pacifik, autor: Archiv hotelu Pacifik