Frýdlantsko

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 334
Celkový počet pokojů: 167

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi zahrada, terasa tělocvična, fitness půjčovna kol půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována bezbariérový přístup kreditní karty akceptovány trezor výtah
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze praní, žehlení masáže, rehabilitace konferenční služby směnárna

Hotel Nový Dům poskytuje ubytování v největším hotelu v celém lázeňském komplexu Lázně Libverda. Jedná se o budovu postavenou v moderním stylu v roce 1986. Obec Lázně Libverda se nachází v regionu Frýdlantsko.

V této výškové budově je možnost ubytování ve zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích a apartmánech; součástí každého pokoje je i vlastní balkon. Pokoje ve 2. patře hotelu jsou upraveny bezbariérově. Právě v hotelu Nový Dům je centrální recepce sloužící k ubytování všech hostů. Naleznete tu také centrální recepci, které Vám poskytne jakékoliv informace - zprostředkuje výlet, nebo objedná vstupenky. V posledním patře hotelu najdete vyhlídkovou terasu, z níž je výhled na nejvyšší horu Jizerských hor Smrk. Pro připojení na internet je hostům k dispozici síť wi-fi. Parkování před hotelem je umožněno při včasné rezervaci a za příslušný poplatek.

Hotel Nový Dům - vybavenost pokojů a hotelu:

TV-SAT, rádio, koupelna-WC, vysoušeč vlasů, telefon, možnost pronájmu minibaru, bar (kavárna), fitness, minigolf, výtah, bezbariérový přístup, parkoviště, zdravotní úsek, Café Nový Dům

Hotel Nový dům - využití:

Celý areál lázní nabízí řadu možností ke sportovnímu vyžití. Nabízí možnost pronájmu tenisových kurtů, minigolfu a po dohodě i tělocvičny pro míčové hry. Samozřejmostí je možnost zapůjčení kola pro individuální cyklistické výlety po překrásném okolí Jizerských hor (pro skupinu zajistí odvoz do hor). Pro regeneraci nabízí možnost pronájmu malého rehabilitačního bazénu, popř. zajistí vstup do velkého krytého bazénu (cca 6 km od areálu). Dále zde nabízí pronájem sauny a whirlpoolu. Ze široké nabídky léčebných procedur si vyberete léčebný program na míru, případně Vám léčebný program sestaví lékař po vstupní prohlídce. Nabízí se zde možnost výběru stravování v naší restauraci, kde si vyberete speciality české i mezinárodní kuchyně.