Krkonoše

Počet 4 lůžkových: 1
Počet apartmá: 4

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket sauna dětské hřiště / dětský koutek parkoviště
Doplňkové služby: polopenze plná penze

Hotel Lovecká Mumlava se nachází v Harrachově v turistickém a lyžařském středisku Krkonoš, 80 m od autobusového nádraží na cestě k Mumlavským vodopádům.

Hotel je vhodný pro celoroční rekreaci. V zimě je přímo od hotelu na lyžích dostupná lyžařská magistrála do horních partií západních Krkonoš, sjezdové tratě jsou vzdáleny 300 m. V létě je pak okolí vhodné pro turistiku, cykloturistiku.

Hotel Lovecká Mumlava - ubytování:

Lovecká Mumlava je hotel *** horského typu. Ubytování nabízí ve 21 příjemně zařízených standardních pokojích a 4 rodinných apartmánech.

Kapacita a vybavení pokojů

• 15 dvojlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením
  • 2 dvojlůžkové pokoje se společným sociálním zařízením umístěným v chodbě
  • 2 trojlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a možností přistýlky
  • 1 trojlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením
  • 1 čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením
  • 1 malý rodinný apartmán (2 lůžka + 1 lůžko s možností přistýlky, rozmístěné do dvou pokojů) s vlastním sociálním zařízením a společným vstupem.
  • 2 rodinné apartmány ( 2 x 2 lůžka rozdělená do dvou pokojů) s vlastním sociálním zařízením a společným vstupem
  • 1 třípokojový rodinný apartmán ( 2 x 2 lůžka + 1 lůžko s možností přistýlky , rozmístěné do tří pokojů) s vlastním sociálním zařízením a společným vstupem

Všechny pokoje jsou vkusně a útulně zařízeny masivním dřevěným nábytkem. Některé pokoje jsou vybaveny TV a DVDWi-Fi připojení je dostupné v restauraci hotelu. Hotelovým hostům je k dispozici sauna (za poplatek). Pro děti k dispozici dětská herna, šipkyping pong a venkovní dětské hřiště s hrademhoupačkoupískovištěm a trampolínou.

Hotel Lovecká Mumlava - stravování:

Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně ubytování. Ubytování je možné si objednat s polopenzí nebo plnou penzí.

Parkoviště

Parkování zdarma možné přímo před hotelem.