Penzion Anna, Vrchlabí

Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 2
Počet apartmá: 2

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa venkovní bazén dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště zvířata akceptována

Rodinný penzion nabízí ubytování v klidném romantickém prostředí Krkonoš, na polosamotě s krásným výhledem na Žalý a na město Vrchlabí ležící v údolí. Penzion stojí u cesty vedoucí z Vrchlabí do obce Strážné, na místě dobře situovaném pro letní i zimní dovolenou.

Pension Anna – ubytování:
  • dva třílůžkové pokoje
  • jeden dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek
  • čtyřlůžkový apartmán s možností přistýlky
  • třílůžkový mezonetový apartmán s možností přistýlky

Všechny pokoje i apartmán jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, sprchovým koutem a umyvadlem, kuchyňským koutem se základním vybavením, jídelním stolem, skříní a televizí se satelitním příjmem. Připojení k internetu WIFI zdarma po celém penzionu. Přijet můžete po celý rok přímo k penzionu a parkovat zdarma.

Aktivity a volný čas:

• letních měsících se můžete koupat ve vyhřívaném bazénu, relaxovat v houpací síti nebo jenom tak posedět na zahradě penzionu.
  • V jezírku na zahradě penzionu si můžete ulovit pstruhy. Potřebné náčiní zapůjčí. Ulovené ryby nebo cokoliv jiného si můžete upravit na otevřeném ohništi, na grilu nebo v udírně.
  • Především děti ocení trampolínu nebo se můžou zabavit na pískovišti, kolotoči nebo průlezkách.
  • Vaše děti můžou využít lezeckou ministěnu v přízemí penzionu.
  • Zapůjčit si můžete badminton, speedminton, petanque, kroket, létající talíře (frisbee). Využít můžete také stolní fotbal a elektronické šipky.
  • V zimě oceníte především ubytování v dostupnosti skiareálů: Kněžický Vrch ve Vrchlabí, Herlíkovice a Bubákov, Strážné a Špindlerův Mlýn. Dále můžete v okolí penzionu využívat běžecké tratě, večerní lyžování, snowtubing, sáňkařskou dráhu. Doprava skibusem do skiareálů Bubákov a Strážné je zdarma.