Ski areál Větrov, Vysoké nad Jizerou

GSM: +420 602 494 465, +420 724 038 309
E-mail: matousekfranta@seznam.cz
Web: www.skiarealve­trov.cz

slalomová trať lyžařská škola lyžařská škola půjčovna lyží skiservis parkoviště občerstvení občerstvení umělé zasněžování technická úprava svahu noční lyžování skibus areál vhodný pro děti

Ski areál Větrov se nachází v městečku Vysoké nad Jizerou v západní části Krkonoš. Lyžařský areál je orientován na severní stranu a nabízí krásný pohled na Krkonoše, především na Lysou horu s Kotlem, Černou horu, Sněžku a další.

Ski areál Větrov je určen především pro rodiny s dětmi, pokročilé i začínající lyžaře či snowboardisty. Sjezdovky jsou pravidelně udržovány a jsou tedy určeny i méně zdatným lyžařům.

V areálu platí též jízdenky zakoupené v Šachtách nebo Kamenci.

Přímo u horní stanice lyžařských vleků je restaurace - bufet s posezením a krásným výhledem na Krkonoše. Terasa je plně zastřešená.

Aby jste se nemuseli bát o své auto, je k dispozici hlídané parkoviště. Nachází se 100 m od ski areálu.

Pokud s sebou nevezete lyžařské vybavení, je přímo ve ski areálu Větrov možnost využít nabídky půjčovny lyžařských potřeb.

Lyžařská škola:

Začínající lyžaři nebo snowboardisté, ať děti či dospělí, mohou využít zkušeností instruktorů v lyžařské škole, která se nachází přímo u horní stanice lyžařských vleků. Výuka je možná pro jednotlivce i různě velké skupiny (ne)lyžařů.

další služby:
- ski-servis