Podkávárna u Havrana

Druhy pokojů: 2 lůžkové, vícelůžkové
Počet 2 lůžkových: 2
Počet vícelůžkových: 6

pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti WiFi konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze

V Potkávárně u Havrana se dá nejen ubytovat a dobře se najíst a napít. Je to také místo pro potkávání se s přáteli i novými lidmi, místo pro večery s muzikou, anglické večery, výtvarné dílny a mnoho dalšího. Poskytujeme pohodové zázemí pro kurzy, sportovní soustředění, workshopy, školení či jiné hromadné akce.

Podkávárna u Havrana - ubytování:

Nabízíme ubytování v útulně zařízených pokojích. Celková kapacita pokojů je 41 lůžek s možností přistýlky (celkem až 50 lůžek). Ubytování je možné v těchto pokojích:

• 2 pokoje dvoulůžkové

• 6 pokojů čtyřlůžkových

• 1 apartmán čtyřlůžkový s kuchyňkou

• 1 pokoj devítilůžkový s balkonem (noclehárna)

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha, WC).

Po celém objektu je k dispozici Wi-Fi připojení

Potkávárna u Havrana – stravování:

Součástí Potkávárny je příjemná restaurace s barem. Ubytovaným hostům nabízíme polopenzi, popř. pouze snídaně. Snídaně probíhají formou švédského stolu.

Stravování pro „kolemjdoucí“ je určitě také možné, uvítáme, pokud se nám dopředu ozvete.

Pro skupinové akce zajišťujeme zpravidla plnou penzi či jiný typ stravování podle individuálního přání. Rádi vyjdeme vstříc požadavkům (vegetariánská strava apod.).

Kapacita restaurace je cca 50 míst. V případě oslav, svatebních hostin a jiných významných příležitostí rádi pomůžeme vytvořit slavnostní atmosféru, můžeme zajistit živou hudbu, květiny apod.

Potkávárna u Havrana – další služby:

• Společenská/školící místnost s velkoplošnou obrazovkou

• Sauna - aktuálně ve výstavbě, plánované dokončení na podzim 2020

• Stolní tenis, stolní fotbal, deskové hry, míčové hřiště, dětské hřiště, dětský koutek v restauraci

• Venkovní terasa

• Přírodní ohniště s posezením

• Parkoviště pro ubytované, možnost úschovy lyží a kol, možnost využití mazacího kopyta

• Krásné okolí a nekonečné lesy vybízející k procházkám, vyjížďkám na kole a na běžkách

Fotogalerie, ceník, kalendář plánovaných akcí a mnoho dalšího jsou k nalezení na www.potkavarnauhavrana.cz