Krkonoše

Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 16
Počet vícelůžkových: 3

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti konferenční místnost gril, ohniště vybavení pro školení taneční parket tělocvična, fitness sauna dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna kol parkoviště zvířata akceptována bezbariérový přístup
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Penzion Aktiv nabízí pohodlné ubytování pro nejširší klientelu v klidném prostředí ve Vysokém nad Jizerou, leží ve výšce 700 m n. m. v západních Krkonoších.

Penzion Aktiv se specializuje zejména na skupinové pobyty (školy v přírodě, sportovní soustředění, mateřské školky, pobyty seniorů), ale nabízí také pobyty pro rodiny a jednotlivce na dvě a více nocí.

Ubytování s bezbariérovým přístupem je poskytováno pro 88 hostů ve 22 pokojích se 2–6 lůžky, s vlastním sociálním zařízením (zvlášť koupelna, zvlášť WC) a balkonem.

Zajistí vám zde perfektní pobyt na míru pro každého. Ubytování je se snídaní formou bufetu, polopenzí, plnou penzí či stravou pětkrát denně převážně výběr z české kuchyně.

Penzion je vybaven vnitřní tělocvičnou 8 x 10 m se cvičebním povrchem Tatami, saunou, infrasaunou a vířivou vanou, restaurací, barem, dataprojektorem s plátnem 3 x 2 m, aktivním reproboxem, televizí ve společenské místnosti, elektrickými šipkami, biliárem, stolním tenisem. Penzion má vlastní lyžárnu a sušárnu lyžařských bot. Dále má vlastní venkovní hřiště 12 x 22 m s umělým povrchem Nisaplast, dětské venkovní hřiště, altán na grilování, ohniště, parkování u penzionu a další.

Pro ubytované skupiny vám zajistí: lyžařské instruktory, půjčení lyžařských kompletů a snowboardů, odborné přednášky na téma lyžování, horská služba, zajištění kompletního sportovního programu s instruktory i bez, rafty, horolezectví, horská kola, turistika, výlety autobusem.

V zimě potěší lyžaře areály Šachty a Kamenec, které jsou opravdu, co by kamenem dohodil. Kousek je to i do Rejdic či do Rokytnice. V místě je též běžecký areál s upravovanými okruhy o délce 1–15 km. Hned u dveří naskočíte na upravované okruhy pro běžkaře.

V létě možnost koupání, sběr hub, výlety do okolí, do Jizerských hor, Krkonoš, do okolí Vysokého n. J., krajem krásných vyhlídek, do nádherných údolí řek Kamenice a Jizery, či do nedalekých Bozkovských jeskyní.