Krkonoše

GSM: +420 602 606 756
E-mail: info@skimu.cz
Web: www.skimu.cz, www.facebook.com/skiareal

lyžařská škola půjčovna lyží parkoviště občerstvení umělé zasněžování technická úprava svahu noční lyžování skibus

Ski areál Malá Úpa je zimní středisko ve východních Krkonoších, které je díky své poloze v 1 000 m n.m. jedním z nejvýše položených středisek v České republice. Vysoká nadmořská výška a automatické zasněžovací systémy ručí za kvalitní sněhovou pokrývku po celou sezónu.

Areál 4.12. startuje letošní sezónu!

Novinky sezóny 2022:
Online revoluce v nákupu skipasů  Rychle - bezpečně - bezkontaktně - bez front!
Propojení areálu. – NOVĚ na lyžích po celém areálu!

O sezóně 2020/21 ve Ski Areálu Malá Úpa byla spuštěna I. Etapa propojení areálů Pomezky a U Kostela.  Přesunete se mezi areály kompletně na lyžích. Už žádné čekání na skibus. Na lyžích z Pomezek ke Kostelu i obráceně. Dokončen je nový přibližovací vlek, který vede ze spodní stanice Kolbenky k Pivovaru Trautenberk. Pokud nebude možné pustit jeden z vleků – Kolbenka nebo Trautenberk, bude spuštěna Modrá skibusová linka, která pojede až k Moravance. Aktuální informace na webu nebo fb.

Areál tvoří 6,1 km sjezdovek s až kilometrovou délkou a náročností lehkou (modré) až středně obtížnou (červené), které obsluhuje devět vleků, a dvě běžecké tratě vhodné jak pro klasické běžkování, tak i pro bruslení. Pro děti-začátečníky jsou v areálu k dispozici dva dětské SKiMU parky s vyškolenou obsluhou. Celým areálem projíždí dvě linky skibusů, které jsou pro lyžaře ZDARMA.

Pro návštěvníky SKiMU s platným skipasem, ve sjezdové lyžařské výstroji, s celoroční skibusenkou (k zapůjčení u SKiMU Partnerů) a pro děti do 6 letZDARMAV ostatních případech činí jízdné 20 Kč bez ohledu na délku trasy. Provoz skibusů od 25. 12. 2020 do 14. 3. 2021.

V areálu najdete půjčovny lyží a SNB, nabídku restaurací a občerstvení a parkování na jednodenních parkovištích je pro návštěvníky lyžařského areálu ZDARMA.

Speciální nabídky zimní sezóny:

Provoz sjezdových tratí v sezóně 8:30 - 16:00

Lyžařské areály