Lužické hory a Žitavské hory

Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 1

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa venkovní bazén dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna sportovních potřeb parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Nově zrekonstruovaný penzion se nachází v Jablonném v Podještědí v Lužických horách, které je proslavené svatou Zdislavou z Lemberka.

Příjemný rodinný penzion a restaurace nabízí kvalitní služby nejen pro své ubytované hosty, ale i pro zájezdy, svatby a večírky pro uzavřenou společnost.  Penzion s restaurací se nachází nedaleko náměstí, v klidném prostředí. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, ručníky, osušky.

Provoz restaurace s kapacitou 50-60 míst, terasa 50 míst. Nabídka jídel, možnost pořádání svateb, rautů či jiných akcí. K dispozici je letní terasa, trampolína pro děti a menší bazén, parkování u penzionu, wifi ve všech místnostech - zdarma, kola v zamčeném prostoru.

Kapacita: 50
Vybavení podniku: terasa, zahrádka