Krkonoše

Celkový počet pokojů: 10
Druhy pokojů: 4 lůžkové
Počet 4 lůžkových: 10

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna TV ve společenské místnosti možnost vaření zahrada, terasa dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně

Penzion Pod Studenovem nabízí ubytování nedaleko centra Rokytnice nad Jizerou v regionu Krkonoše, směrem na lyžařský areál Studenov, cca 300 m. V blízkosti penzionu je též vlek Udatný (cca 100 m) s možností nočního lyžování.

Penzion Pod Studenovem - ubytování:

K ubytování je k dispozici 40 lůžek s možností přistýlek. Sociální zařízení penzionu Pod Studenovem jsou sdílená vždy dvěma pokoji. Část pokojů má vlastní kuchyňku a ostatní kuchyňku sdílí.

Penzion Pod Studenovem - další služby:

Samozřejmostí je možnost parkování přímo u penzionu, vzít si s sebou svého domácího mazlíčka nebo využít privátní bazén. V penzionu je k dispozici také společenská místnost.