Krkonoše

Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 6
Počet vícelůžkových: 4

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi zahrada, terasa sauna parkoviště
Doplňkové služby: snídaně polopenze

Penzion Bona nabízí kvalitní ubytování v klidné části městečka Rokytnice nad Jizerou. Penzion se nachází u lesa a má výhodnou výchozí polohu pro letní i zimní sporty v regionu Krkonoše.

Penzion Bona - ubytování:

Penzion Bona nabízí celoroční ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích, všechny pokoje mají vlastní sprchu, WC, TV-SAT, některé jsou s balkonem. Je zde sauna, úschovna lyží i kol, přístup na internet. Parkoviště  se nachází přímo u domu.

Penzion Bona - stravování:

Stravování nabízí penzion Bona ve vlastní restauraci pouze pro hosty. Jsou zde zajištěny snídaně a večeře.

Penzion Bona- okolí:

V blízkosti penzionu se nachází sportovní hala, kuželna, bowling, půjčovny sportovních potřeb.