Pension U Rytíře

Počet 2 lůžkových: 3
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 1

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi gril, ohniště zahrada, terasa dětské hřiště / dětský koutek hřiště parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Pension U Rytíře nabízí ubytování v obci Janov. Janov je rekreační obec situovaná na hranici národního parku České Švýcarsko na návrší v nadmořské výšce 36O m.n.m. vzdálené od okr. města Děčína 15 km.

Pension U Rytíře – ubytování:

Pension U Rytíře nabízí celoroční ubytování o celkové kapacitě 18 lůžek.

Všechny pokoje jsou se sprchou a WC. K dispozici je uzavřené parkoviště, úschovna horských kol, v celém objektu WI-FIpřipojení k internetu zdarma.

Pension U Rytíře – stravování:

Stravování je možné v restauraci s kapacitou 24 míst, či na terase s 24-mi místy.

Pension U Rytíře – další služby:

Dále k dispozici zahrada, ohniště, gril, uzamčené parkoviště, garáže.

Domácí zvířata povolena.

Pension U Rytíře  - ceny ubytování:

1 osoba 420,- Kč

1 dítě do 11 roků 310,- Kč

1 dítě do 3 roků zdarma

V ceně je zahrnuta snídaně, ubytovací poplatek, parkoviště uzamčené.

Pension U Rytíře – okolí:

V místě se dále nachází smíšené zboží, hřiště volejbal, nohejbal, zastávka bus, golfové hřiště 9 ti jamkové, tenisové kurty (2 km).

Obec je ideálním místem pro výlety do okolních pískovcových skal, například unikátní skalní most – Pravčická brána, Edmundova a Divoká soutěska. V soutěskách je pravidelný převoz na pramicích s výkladem. Janov je též vhodným centrem pro cykloturistiku, odkud je možné pokračovat přes obec Hřensko do sousedního Saska.

Pension U Rytíře