Krkonoše

Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 1
Počet apartmá: 2

pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi zahrada, terasa půjčovna sportovních potřeb parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně

Pension U Císařů nabízí ubytování v lyžařském středisku Špindlerův Mlýn v regionu Krkonoše, v těsné blízkosti lesa a je vzdálen od centra 10 minut klidnou procházkou.

Pension U Císařů – ubytování:

Pension U Císařů nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj má svou koupelnu a WC, televizi se satelitním přijímačem. K dispozici jsou také apartmány 2+2 lůžka (vždy 2 oddělené ložnice) s kuchyňským koutem. V pensionu je také společenská místnost, jídelna s balkonem a venkovní posezení s ohništěm. Ubytování je možné se snídaní.

Pro hosty je také k dispozici plně vybavená kuchyň pro individuální přípravu snídaní, obědů a večeří. Připojení WIFI zdarma.

Parkování je přímo u pensionu i v zimních měsících.

Pension U Císařů - aktivity:

Do centra Špindlerova Mlýna se dostanete klidnou procházkou za 10 minut. Rekreační středisko Špindlerův Mlýn nabízí nepřeberné množství sportovního i kulturního vyžití.

Nový plavecký bazén s tobogánem, dětským bazénem a vířivkou je vzdálen pouze 5 minut chůze od pensionu. Dále turistika, cyklistika, kajak, plavání, tenis, squash, jízda na koni, rybolov v labských peřejích, rafting, horolezecká stěna, přemostění a terénní koloběžky, v zimních měsících lyžování, atd.