Krkonoše

Celkový počet pokojů: 9
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji gril, ohniště venkovní bazén sauna půjčovna kol půjčovna lyží parkoviště zvířata akceptována

Pension U Bernardýna se nachází v klidném místě cca 300 m od centra Harrachova zvaném Klondajk. Město Harrachov nabízí množství příležitostí pro trávení volného času.

Pension U Bernardýna nabízí návštěvníkům Harrachova ubytování v moderních dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Veškeré pokoje mají kompletní sociální zařízení a jsou vybaveny satelitními přijímači a televizemi.

K pensionu patří vlastní parkoviště. V přízemí pensionu se nachází stylová restaurace. Na Vaše přání můžeme zajistit kvalitní lyžařskou školu, bazén, saunu, atd.

Přímo v pensionu je stylový restaurant. Pokud jste v pensionu ubytováni, pak zde každé ráno dostanete snídani. Večer je zde příjemné posezení s milou obsluhou, k jídlu si zde můžete objednat hovězí, vepřové a kuřecí maso, ryby i místní speciality. Kapacita restaurace je 50 míst. Nabízíme rovněž pořádání nejrůznějších slavnostních hostin - svateb, oslav narozenin či školení.