Pension Toska

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 42
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti WiFi konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Pension Toska se nachází ve Velké Úpě, součásti města Pece pod Sněžkou, v nadmořské výšce 760 metrů. Stylová stavba dokonale zapadá do koloritu klasické horské architektury. Romantický dojem umocňují vrcholky Krkonoš, jenž skýtají možnost ideální celoroční rekreace.

Na každém pokoji je k dispozici toaleta a sprcha.

Každodenně je k dispozici bar a ochotný personál k řešení potřeb hostů. Stravování je formou polopenze a bohaté snídaně formou švédských stolů poskytují plnohodnotné naplnění chuťových buněk každého strávníka s možností přístupu ke specifickým požadavkům jednotlivých hostů.

V letním období si zajisté rádi posedíte na venkovní terase. Pro hosty je k dispozici parkoviště u pensionu, pro kola je zde uzamykatelný prostor. V celém pensionu je zákaz kouření. V prostoru pensionu je nutné používat domácí obuv, je zakázáno používat otevřený oheň a používat el. tep. spotřebiče/vařiče, spirály apod.

Pobyt i s domácími mazlíčky po předběžné domluvě.

Pension je vhodný pro rodinnou rekreaci, firemní školení, dětské pobyty atd.

Pension se nachází poblíž největšího lyžařského areálu v České republice, skiareálu Černá hora-PecLze využít pravidelnou linku skibusu, který staví cca 100 m od penzionu nebo nabízíme  naši dopravu až ke sjezdovce dle potřeb ubytovaných hostů.

V  letním období je pension ideálním výchozím bodem turistických cest a cyklotras (Sněžka, Růžová hora, Portášovy boudy, Obří důl)

Lehce dostupná je lanová dráha Sněžka, wellness centrum a bowling, bobová dráha, Monkey park a plno vyhlášených restaurací a klubů.

Penzion Toska