Hotel Krakonoš, Benecko

Počet 4 lůžkových: 3
Počet vícelůžkových: 3

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna TV ve společenské místnosti WiFi konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket venkovní bazén dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována trezor
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Hotel Krakonoš nabízí ubytování v regionu Krkonoše, v centrální části obce Benecko 850 m n. m., zhruba 100 metrů od zdejšího skiareálu.

Hotel Krakonoš nabízí:

- hotelová restaurace, vlastní parkoviště
- recepce, restaurace 50 míst, salónek 30 míst
- TV, SAT, WIFI, herna, kulečník, stolní tenis, úschovna lyží, sušárna, vlastní hotelový vlek s lyžařskou školkou, bufet, občerstvení, ohniště, venkovní bazén.
- ve vzdálenosti cca 100 metrů od hotelu je 8 lyžařských vleků různých druhů obtížnosti

Hotel Krakonoš - stravování:

- ubytování se snídaní, s polopenzí nebo plnou penzí
- možnost objednat obědy a večeře (hotová jídla, minutková jídla, staročeská kuchyně)

Ubytování v hotelu Krakonoš je vhodné jak pro individuální rekreaci, rodinnou dovolenou, tak pro firemní akce, školení, pobyty dětských kolektivů - školy v přírodě, soustředění a pod.

Školní pobyty

Hotel Krakonoš pořádá školní a zájmové pobyty pro předškolní děti, základní a střední školy. Turnusy nejsou podmínkou. Stravování zahrnuje plné penze, svačiny dopoledne i odpoledne a pitný režim. Možnost lyžování - hotelový vlek nebo v dostupnosti 9 lyž. vleků a sedačková lanovka dostupné od hotelu a zpět. Koupání - vlastní venkovní bazén nebo krytý bazén Jilemnice 8km, možnost objednat BUS. K dispozici společenská místnost, stolní tenis, terasa, v případě vyššího počtu i restaurace a celý objekt, dále zajištění exkurzí, naplánování celodenních výletů. V okolí louky a lesy.

Hotel Krakonoš