Hotel Jizera, Víchová nad Jizerou

Počet 3 lůžkových: 6
Počet vícelůžkových: 3

Klasifikace: *
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna TV na pokoji WiFi gril, ohniště dětské hřiště / dětský koutek hřiště parkoviště
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Hotel Jizera se nachází nedaleko Jilemnice ve směru na Jablonec nad Jizerou, za křižovatkou u Horní Sytové a leží u řeky Jizery. Hotel je vhodný pro aktivity dětí a pobyty dětských soustředění.

Kapacita hotelu je 50 lůžek. Pokoje jsou zde dvoulůžkové, trojlůžkové a pětilůžkové. 4 pokoje mají vlastní sociální zařízení. Ostatní mají sociální zařízení sdílené - v patře a na pokoji je umyvadlo. Vlastní vaření zde není možné. Na pozemku hotelu je možné postavit stany. Celý hotel pokryt signálem WiFi.

V hotelové restauraci je k dispozici dataprojektor s kompletní vybavením.

Hotel je vhodný pro skupinové pobyty a také pro letní tábory a soustředění. Na pozemku hotelu je možné postavit stany.

V areálu je hřiště na kopanou a volejbal. V sousedství je řeka Jizera, která je vhodná ke koupání.

Školní pobyty

Kapacita: 51 lůžek Cena zima: 250 - 270 Kč / osoba, včetně plné penze, svačin a pitného režimu Cena léto: 250 - 270 Kč / osoba, včetně plné penze, svačin a pitného režimu Doprovod: 120 Kč / den Vhodné pro: předškolní děti, základní školy, střední školy Možnost lyžování: 2 km K dispozici jsou dvě společenské místnosti. V areálu jsou hřiště na kopanou a na volejbal. Ohniště s posezením pro větší skupinu.