Hotel U Valdické brány

Počet 3 lůžkových: 3
Počet apartmá: 4

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi parkoviště zvířata akceptována kreditní karty akceptovány trezor
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze praní, žehlení masáže, rehabilitace

Hotel U Valdické brány se nachází v historickém centru města Jičín, v srdci Českého ráje, 100 m od Valdické brány.

Ubytování:

Hotel U Valdické brány   nabízí 12 moderně zařízených dvojlůžkových pokojů a 4 suite se sprchou, WC, SAT, minibarem a telefonem. V celé budově hotelu a restaurace lze zdarma využít bezdrátové připojení k internetu. Hotel má k dispozici vlastní uzamykatelné parkoviště.

Junior Suite:
Prostorný pokoj s obýváčkem, ložnicí a koupelnou. Vybavení pokoje: minibar, služby v ceně ubytování: 2 LCD televize, trezor, telefon, psací stůl s příslušenstvím, připojení k wifi, káva a čaj na pokoji, možnost 2 plnohodnotných přistýlek.  Možnost dětské přistýlky.

Dvoulůžkový pokoj – Superior:
Prostorný pokoj – ložnice, koupelna. Vybavení pokoje: minibar, služby v ceně ubytování: 1x LCD televize, trezor, telefon, psací stůl s příslušenstvím, připojení k bezplatné wifi, káva a čaj na pokoji, možnost 1 plnohodnotné přistýlky.

Dvoulůžkový pokoj Standard:
Pokoj – ložnice, koupelna. Vybavení pokoje: minibar, služby v ceně ubytování: 1x LCD televize, trezor, telefon, psací stůl s příslušenstvím, připojení k bezplatné wifi, káva a čaj na pokoji.

Podkrovní pokoje ve 3. patře:
Pokoje jsou situovány  na severozápadní stranu. Pokoje disponují ložnicí a koupelnou. Vybavení pokojů: minibar, služby v ceně ubytování: 1x LCD TV, trezor, telefon, psací stůl s příslušenstvím, připojení k bezplatné wifi, káva s čaj na pokoji.

hotel U Valdické brány-stravování:

V hotelu upřednostňováno kvalitní stravování. Snídaně je základ dne, proto je možné si vybrat z nabídkových stolů čerstvé potraviny, mezi které patří kvalitní zelenina a ovoce, müsli ochucené i přírodní, několik druhů poctivých jogurtů, sýrů, uzeniny, pečiva i sladkých zákusků.

Restaurace „U Dělové koule“ je nekuřácká restaurace, kde obědval pan prezident, velvyslanci a mnozí jiní. Báječná kuchyně, bezkonkurenční výběr vína a atmosféra dávno minulá rakousko-uherská. Restaurace je stylizovaná do roku 1866, vyzdobená zbraněmi, obrazy a uniformami z prusko-rakouské války. S kapacitou 70 míst nabízí krajové a místní speciality. Dále je zde letní terasa s 20 místy a salonek určení pro soukromé akce s kapacitou do 25 osob.

Obsluhující personál nabízí příjemnou rodinou atmosféru, hovoří i německy, anglicky a rusky.
Zajištění svatebních hostin, rautů, různých oslav, školení.

hotel U Valdické brány-další služby:

V rámci ubytování v hotelu Jičín je součástí pobytu volný vstup do městského aquacentra, které nabízí široké využití příjemného odpočinku. Je zde možné navštívit plavecký bazén, whirlpool, páru, tobogán, divokou řeku nebo letní terasu.

Hotel Jičín