SkiResort Černá hora - Pec (Velká Úpa)

Skiport Velká Úpa

Krkonoše

Velká Úpa 143
Pec pod Sněžkou, 542 22

GSM: +420 840 888 229
E-mail: skiresort@skiresort.cz
Web: www.skiresort.cz

lyžařská škola půjčovna lyží skiservis parkoviště občerstvení umělé zasněžování technická úprava svahu noční lyžování skibus

Malý, ale přátelský areál pro lyžování a snowboarding, kde si užijí sportovní, rekreační lyžaři i rodiny s dětmi. Sjezdovky jsou kompletně vybaveny umělým zasněžováním. Večerní lyžování díky umělému osvětlení sjezdovky Modřín.

Areál Skiport Velká Úpa se nachází v centru obce Velká Úpa, přímo na trase z Trutnova do Pece pod Sněžkou.

Sjezdové lyžování

V lyžařského areálu Skiport najdete celkem 3 vleky, jednu třísedačkovou lanovou dráhu a u dolní stanice lanové dráhy dětský vlek. Dětský vlek je lanový, je vhodný pro malé a začínající lyžaře, kteří se mohou pouze chytnout lana a nechat se vyvézt na mírný svah.

Běžecké lyžování

Vyznavači běžek mohou podnikat delší hřebenové túry nebo využít ke kratším vyjížďkám lesní svážnice v blízkém okolí.

Hned u dolní stanice lanovky Portášky je dětský LIVE park s pojízdným kobercem pro výuku klientů lyžařské školy SkiResort Live. Dětskou sjezdovku Sagasserky najdete na Portáškách, u horní stanice lanovky.

Kancelář lyžařské školy je 30 metrů od dolní stanice lanovky Portášky, taktéž půjčovna, test centrum i skvělý servis SkiResort Live. Využit tu můžete i babysitting.

SKIPORT Velká Úpa je součástí SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC, lyžařského regionu s platností společné jízdenky v areálech Černá hora – Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou.
Pec pod Sněžkou a Velká Úpa jsou propojené linkami skibusu červené páteřní linky a SkiTour Express.

Večerní lyžování má zvláštní tarif.

Aktuální informace z lyžařského střediska

Webkamera z lyžařského střediska

Lyžařské areály