Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hotel Hvězda

Krkonoše

Pec pod Sněžkou 193
Pec pod Sněžkou, 542 21

GSM: +420 722 702 111
E-mail: info@hotelhvezda.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 60
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, vícelůžkové

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti konferenční místnost gril, ohniště vybavení pro školení taneční parket půjčovna kol půjčovna lyží parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby:

Hotel Hvězda se nachází přímo v centru Pece pod Sněžkou, 500 m od lyžařského areálu.

Ubytování:

Ubytování nabízí hotel Hvězda ve 2 až 3 lůžkových pokojích a dále několika rodinných pokojích až s 6 lůžky. Všechny pokoje jsou stylově zrekonstruovány s vlastním sociálním zařízením a TV/SAT na pokojích. V celém hotelu naleznete pokrytí WIFI.

Pro hosty se nabízí také možnost využití dětského koutku, který také slouží jako nekuřácká restaurace pro rodiny s dětmi. Děti si zde mohou hrát, kreslit, číst, nebo sledovat pohádky.

Hotel je také vhodný pro uspořádání školení nebo soukromé akce v salónku, který nabízí prostor přibližně pro 25 osob.

Stravování:

Restaurace hotelu Hvězda patří mezi vyhlášené restaurace tohoto kraje, kde naleznete speciality jak staročeské kuchyně, tak i dobroty mezinárodní gastronomie. Pro rodiny s dětmi je připravena nekuřácká restaurace s dětským koutkem.

Zimní aktivity:

50 m od hotelu se nachází přibližovací vlek do Skiparku Pec pod Sněžkou, kde je k dispozici mnoho různých obtížností, lyžařské školy, půjčovny lyžařského vybavení, skiservisy, systém umělého zasněžování, možnost 3 osvětlených sjezdovek. V okolí jsou upravované běžecké tratě - Krkonošská magistrála.

Letní aktivity:

Ideální místo pro pěší turistiku a cykloturistiku.
V blízkém okolí se nachází bazén, fitness, sauna, solárium, tenisové kurty, squash, bowling a další stylové restaurace. Možnost zprostředkování vyjížděk na koních.

Fotogalerie

Hotel Hvězda, autor: Archiv hotelu Hvězda

Hotel Hvězda

 
Hotel Hvězda, autor: Archiv hotelu Hvězda

Hotel Hvězda

 
Hotel Hvězda, autor: Archiv hotelu Hvězda

Hotel Hvězda

 
Hotel Hvězda, autor: Archiv hotelu Hvězda

Hotel Hvězda

 
Hotel Hvězda, autor: Archiv hotelu Hvězda

Hotel Hvězda

 
 
 
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load