Krkonoše

Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 5

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení sauna půjčovna kol půjčovna lyží parkoviště parkoviště pro autobusy kreditní karty akceptovány trezor
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze masáže, rehabilitace

Hotel Helena poskytuje komfortní ubytování v jednom z nejkrásnějších středisek západní části regionu Krkonoše, ve městě Rokytnice nad Jizerou. Poloha hotelu je velice atraktivní, protože leží přímo naproti lyžařskému vleku s večerním lyžováním.

Hotel Helena - ubytování:

V hotelu Helena je k dispozici celkem 25 pokojů, restaurace s krbem, cocktail bar, sauna, recepce, dětský koutek s kulečníkem a pro Váš klid i parkoviště, které je zabezpečené branou.

Všechny pokoje hotelu Helena jsou standardně vybaveny: sprchou nebo vanou, toaletou, televizí s kabelovým příjmem (20 programů - české i zahraniční), nočními stolky, lampičkami, stolem, židlemi a prostornými šatními skříněmi. Na pokojích funguje připojení WIFI.

Uvedené letní a zimní ceny jsou včetně snídaně.

Hotel Helena - stravování:

Hoteloví hosté se mohou stravovat v útulně zařízené restauraci v přízemí Hotelu Helena. Příjemné prostředí nabízí 80 míst, krb a venkovní terasu pro 20 osob. Koktejl bar v suterénu hotelu Vás také zve k posezení - v zimních měsících každý den, v ostatních měsících dle situace.

Hotel Helena - služby:

- možnost zapůjčení lyžařského vybavení vč. snowboardů a dalšího vybavení
- v letním období možnost zapůjčení horských kol značky Leaderfor
- jako vyvrcholení dne si mohou hosté užít masáží (na objednávku) a saunu
- možnost zajištění výletů minibusem
- parkoviště je hlídáno kamerovým systémem