Amantis Vital Sport Hotel

Počet 4 lůžkových: 3
Počet vícelůžkových: 1
Počet apartmá: 5

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa taneční parket dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna kol parkoviště parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována bezbariérový přístup kreditní karty akceptovány trezor
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Amantis Vital Sport hotel se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v obci Desná v místě zvaném „Novina“. Díky svému vybavení a lokalitě je hotel ideálním místem pro strávení letní či zimní dovolené. Nadmořská výška hotelu 967 m n.m. poskytuje krásný výhled do údolí a zajišťuje zdravý a čistý vzduch vhodný pro turistiku, cyklistiku, zimní lyžařské sporty a odpočinkovou dovolenou s dětmi. Hotel je obklopen krásnou přírodou Jizerských hor, kde procházky ocení jak mladí, tak starší hosté. V blízkosti naleznete řadu turistických, cyklistických a běžkařských tras, známou vodní nádrž Souš, vodopády na Černé Desné a celou řadu zajímavých turistických atraktivit.

Amantis Vital Sport hotel – ubytování:

Ubytovací kapacita hotelu Amantis je 70 lůžek s možností přistýlek, které jsou děleny do dvoulůžkových pokojů a apartmá pro 4 až 8 osob.

Pokoje jsou moderně a vkusně designovány, jsou plně nekuřácké. Každý pokoj a apartmá má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem či vanou. Dále zde naleznete TV/SAT připojení s telefonem, připojení WiFi a trezor.

Hotel též nabízí bezbariérové apartmá, které zajišťuje veškeré pohodlí a snadnou přepravu na invalidním vozíku.

Pokoje jsou situovány tak, aby svým hostům nabízeli výhled do přírodních krás Jizerských hor.

V přízemí budovy naleznete vstupní halu s krbem, recepci, společenskou místnost, restauraci a bar.

Amantis Vital Sport hotel – stravování:

K dispozici Vám je restaurace s kapacitou 80 míst se širokým výběrem hotových a minutkových jídel zaměřených na moderní českou a regionální kuchyni.

V restauraci se nachází bar s nabídkou alkoholických, nealkoholických i domácích nápojů. Hosté mohou vybírat z mnoha druhů vín, převážně z moravských vinic.

Amantis Vital Sport hotel – další nabídka:

Kromě letní a zimní dovolené, je hotel vhodným místem pro pořádání nejrůznějších oslav, svatebních hostin, školení, ale také škol v přírodě nebo lyžařských výcviků. Společenská místnost může být využita jak pro školící, tak pro společenské účely.

V neposlední řadě můžete vyzkoušet naše wellness s širokou paletou nejrůznějších procedur a masáží.

Samozřejmostí je wi-fi připojení v celé budově zdarma, uzamykatelná kolárna a lyžárna pro úschovu Vašeho vybavení a vlastní parkoviště s kamerovým systémem.

Pro aktivní vyžití je v areálu hotelu travnaté volejbalové a nohejbalové hřiště, tenisový kurt. Pro menší hosty nabízíme dětské pískoviště s prolézačkami, trampolínou a houpačkou. Nechybí možnost večerního posezení u ohýnku s opékáním na grilu. Za slunného počasí můžete využít naši terasu či hotelovou zahrádku s jezírkem a malým vodopádem.

Amantis Vital Sport hotel – okolí:

- Tanvald (4 km) - kino, minigolf, tenisové kurty, koupaliště

- Jablonec nad Nisou (15 km) - plavecký bazén s toboganem, městské divadlo, kina, muzeum skla a bižuterie, squashové a tenisové centrum, bowling

- Liberec (27 km) - zábavní centrum Babylon s aquaparkem, lunaparkem a bowlingem, ZOO s bílými tygry, botanická zahrada, lanovka na Ještěd, divadla, kina

- Harrachov (10 km) - tenisové kurty, minigolf, letní bobová dráha, sklářské muzeum
ski areál Černá říčka (1 km)