Krkonoše

Počet 2 lůžkových: 5
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 4

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna TV ve společenské místnosti konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket venkovní bazén dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze

Pension Popelka nabízí příjemné celoroční ubytování ve Špindlerově Mlýně, v regionu Krkonoše. Nachází se pouhých 200 metrů od silnice spojující města Vrchlabí a Špindlerův Mlýn. Penzion leží v klidné lokalitě, ale přesto je to kousek do centra Špindlerova Mlýna a díky tomu uspokojí návštěvníky vyhledávající sport, turistiku, aktivní odpočinek i relaxaci a pohodu.

Pension Popelka – ubytování:

Pension Popelka nabízí ubytování v 10 pokojích. Celková kapacita penzionu je 35 lůžek a 3 přistýlky. Penzion je vhodný jak pro rodinnou dovolenou, tak i pro pořádání lyžařských výcvikových kurzů, škol v přírodě, školních výletů a sportovních soustředění.

Pension Popelka – stravování:

Ubytování v penzionu Popelka je možné se snídaní nebo s polopenzí. Kromě tohoto se hosté mohou občerstvit u baru s nabídkou nealkoholických i alkoholických nápojů.

Pension Popelka – aktivity:

Hosté mohou využívat společenskou místnost s pingpongovým stolem a šipkami, jídelnu s televizí a dětským koutkem.

Přímo na stráni u penzionu se lyžuje na rolbou upravované sjezdovce, součástí penzionu je lyžárna. Majitelé penzionu mají dlouholeté zkušenosti s pořádáním lyžařských výcvikových kurzů, škol v přírodě, školních výletů a sportovních soustředění.

Pension Popelka je vhodným místem jak pro rodiny s dětmi, tak pro větší skupiny k odpočinkové i sportovní dovolené. Turistika, cykloturistika, zimní sporty.

Po domluvě s sebou můžete vzít také svého pejska.

Po dobu celého roku můžete k pensionu Popelka dojet automobilem, který lze nechat u pensionu. Přijedete-li autobusem, vystupte na zastávce Bártlova lávka a vydejte se 200 m do kopce.

Školní pobyty

Pension Popelka nabízí školní a zájmové pobyty pro předškolní děti, základní a střední školy. Stravování zahrnuje plné penze, svačiny dopoledne i odpoledne a pitný režim. Možnost zajištění dopravy.