Pension Piccolo

Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 2

pokoj s vanou / sprchou WiFi gril, ohniště zahrada, terasa vnitřní bazen sauna dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna kol půjčovna sportovních potřeb parkoviště zvířata akceptována trezor
Doplňkové služby: snídaně polopenze

Pension Piccolo je rodinný penzion, který se nachází na příjezdové trase směr Liberec - Jičín. Leží ve vilové čtvrti obce Podůlší. Ubytování je ideální pro rodinnou dovolenou, služební cesty či malé firemní akce.

Pension nabízí ubytování se snídaní nebo s polopenzí (s výběrem jídel dle vlastní volby) v dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má sociální zařízení, připojení k WIFI a balkon. Pro hosty je k dispozici v pensionu: krytý bazén, sauna, vířivá masážní vana.

Hřiště na míčové hry u pensionu, možnost pronájmu tenisového kurtu přímo v obci (100 m). Pension je vhodný pro hosty, kteří hledají klid, pěknou přírodu a mají rádi turistiku.

Pension Piccolo