Moravská bouda

Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 6
Počet vícelůžkových: 3

pokoj s vanou / sprchou TV na pokoji WiFi konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket sauna dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze konferenční služby

Moravská bouda je oblíbená horská chata, která poskytuje ubytování v horském středisku Špindlerův Mlýn. Nachází se v pohoří Krkonoše, v lokalitě zvané Sedmidolí, v nadmořské výšce 1225 m n.m. Moravská bouda je jedinečnou základnou pro letní i zimní turistiku. Má celoroční provoz.

Moravská bouda – ubytování:

Na Moravské boudě nabízí ubytování ve 14 pokojích s kapacitou 52 lůžek, od dvoulůžkových až po vícelůžkové. Všechny hostinské pokoje mají stejný standard – sprchový kout, umyvadlo a televizi. WC jsou společná vždy na patře.

Zapůjčit si můžete vysoušeče vlasů, dětské postýlky, po předchozí dohodě může být přidána také přistýlka. Všechny pokoje pokrývá Wi-Fi signál. Na každém pokoji je možnost samoregulace teploty. Klíčem od pokoje otevřete i lyžárnu a hlavní vchod.

Pokoje jsou situovány většinou jižním směrem s překrásným výhledem do okolí. Užijete si krásné ubytování na horách v útulné historicky zachovalé horské boudě.

Parkování u objektu, v zimě vás dovezou.

Moravská bouda – stravování:

Stravování je možné v příjemné nekuřácké restauraci horské chaty Moravská bouda, jejíž prostory na vás dýchnou starými časy. Je to místo, kde je úžasná atmosféra. Historie na vás čiší z každého koutku. Restaurace je vyhlášena svými specialitami.

K dispozici je i dětský koutek a v létě venkovní terasa, ze které můžete kontrolovat své děti hrající si na dětském hřišti, kterému dominuje velká trampolína. K atmosféře klidu a pohody hor přispívají také pasoucí se ovce a krávy.

Moravská bouda – okolí:

Vlek vhodný pro děti přímo u chalupy. Plavecký bazén, aquapark, bobová dráha 10 km ve Špindlerově Mlýně. Nabídky na tipy na výlety.

Kongresové vybavení

Technické vybavení: