Krkonoše

Počet 2 lůžkových: 4
Počet 3 lůžkových: 2
Počet apartmá: 4

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji konferenční místnost vybavení pro školení
Doplňkové služby: snídaně

Rodinný pension Mona se nachází přímo v centru Harrachova, v blízkosti sedačkové lanovky na Čertovu horu.

Pension Mona nabízí ubytování celkem v 10 dvou až třílůžkových pokojích s možností přistýlek a čtyřech apartmánech. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout) a TV - SAT. Pokoje mají balkón s výhledem na sjezdovku. Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou, který je plně vybavena (sporák, lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice).

Možnost posezení ve společných prostorách pensionu.