Krkonoše

E-mail: info@pensionmatula.cz

Kapacita

Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti WiFi konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Pension Matula se nachází v Rokytnici nad Jizerou, turistickém a lyžařském středisku v Krkonoších, vedle hlavní silnice, v blízkosti vleků a sedačkové lanovky.

Poskytujeme ubytování se snídaní ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny samostatným WC a sprchou. Připojení k WIFI zdarma.

V pensionu se nachází:

• restaurace
  • jídelna
  • bar
  • venkovní terasa
  • reprodukovaná hudba, možno objednat i živou
  • kryté parkování u domu
  • jídlo dle vlastního výběru (polopenze, obědy dle přání)

Otevírací doba:
Po: zavřeno
Út – Čt: 16–21 hod.
Pá – Ne: 12–22 hod.

Sportovní a kulturní vyžití: v blízkosti kuželna, bowling, sauna, fitness, tenis, koňské spřežení, půjčovna kol, lyží, lyžařské škola, možnost leteckých vyhlídek, turistika a organizované výlety.