Pension Lenoch

Počet 2 lůžkových: 5
Počet 4 lůžkových: 5
Počet apartmá: 6

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket venkovní bazén sauna dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna kol půjčovna lyží půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze praní, žehlení masáže, rehabilitace

Pension Lenoch nabízí ubytování v těsné blízkosti lyžařského areálu Studenov, v městečku Rokytnice nad Jizerou, v regionu Krkonoše.

Pension Lenoch je ideální pro sportovně zaměřené skupiny, školy v přírodě či školení (max. 56 osob).

Pension Lenoch - ubytování:

Pension Lenoch nabízí dvou až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Pension Lenoch - stravování:

V přízemí penzionu se nachází restaurace pro 110 osob, která je rozdělena na dvě části. Je zde také kompletně vybavený bar, stolní tenis a možnost diskotéky. Provoz restaurace v zimním období od 10.00-22.00 hodin.

Pension Lenoch - další služby:

Parkování je možné přímo u pensionu.
Dále k dispozici dětské hřiště a půjčovna.
Sportovní soustředění (po dohodě možné s animátory).
V objektu se nachází skiservis.

Pension Lenoch