Krkonoše

Celková kapacita lůžek: 35
Přistýlky: 10
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření konferenční místnost zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze

Pension Krakonoš poskytuje ubytování ve městě Špindlerův Mlýn, v pěkném prostředí regionu Krkonoše, nad přehradou na Labi v nadmořské výšce 760 m, asi 2 km od centra města.

Pension Krakonoš – ubytování:

Pension je umístěn v klidné části Špindlerova Mlýna. Od zastávky autobusu je pension vzdálen přibližně 400 m. Je vhodný pro rodiny s dětmi (k dispozici jsou postýlky a dětské sedačky), pro odpočinkovou a sportovní dovolenou i pro podnikové a firemní akce.

Hostům jsou k dispozici dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a pětilůžkové pokoje. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV/SAT, některé mají balkon. K dispozici je restaurace s barem, lovecký salónek s krbem, kulečník, kuchyňka, stolní tenis, stolní fotbal, terasa s pěkným výhledem na hory a přehradu, ohniště, pískoviště, houpačka a louka na opalování. V blízkém hotelu Clarion (250 m) je možné využít krytý bazén, saunu, masáže, tělocvičnu a posilovnu.

Pension Krakonoš – stravování, služby:

Pro hosty jsou zajištěny snídaně a večeře. K dispozici je také kuchyňský kout s vařičem, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Na obou patrech lze použít lednice. Parkovat lze většinou celoročně přímo u pensionu (v zimě je nutné použít sněhové řetězy). Pokud však sněhové podmínky nedovolí vyjet až nahoru, zajistí vám provozovatel pensionu transport zavazadel a lyží.

Pension Krakonoš – aktivity:

Ve vzdálenosti 200 m je lyžařský vlek dlouhý 300 m a nová sedačková lanovka s délkou 1100 m se středně těžkou sjezdovou tratí. K lanovce je možné dojet od pensionu přímo na lyžích. Ze sjezdovky zpět k pensionu také. Ve vzdálenosti 600 m na Horních Mísečkách jsou upravené běžecké tratě. Od hotelu NICO jezdí v zimě skibus k sedačkovým lanovkám ve skiareálu Svatý Petr a Medvědín.

Pension je ideálním výchozím místem jak pro letní pěší turistiku, tak pro zimní túry na běžkách po hřebenech Krkonoš.