Krkonoše

Druhy pokojů: 2 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 9
Počet apartmá: 1

pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket dětské hřiště / dětský koutek zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Rodinný pension Katka se nachází nedaleko centra města Harrachov, v turisticky vyhledávaném regionu Krkonoše. Pension se nachází asi 100 metrů od koupaliště a tenisových kurtů, v části Harrachova Zákoutí.

Pension Katka – ubytování:

Pension Katka nabízí komfortní ubytování s kapacitou devíti dvoulůžkových pokojů a jednoho apartmánu. Každý z pokojů je vybaven TV+SAT, WC a sprchou. V apartmánu je navíc plně vybavená kuchyňská linka a v koupelně vana.

V celém pensionu je k dispozici WI-FI připojení.

Pension Katka – stravování:

Součástí pensionu je restaurace s domácí kuchyní.

Pension Katka – okolí:

V zimním období se zde nachází dětská škola lyžování s malou sjezdovkou. Vlek na Čertovu horu je vzdálen 250 metrů. Harrachov je vyhledávané sportovní a turistické centrum nejen v zimě.