Jizerské hory

Počet 3 lůžkových: 1
Počet apartmá: 4

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována bezbariérový přístup
Doplňkové služby: snídaně

Pension Jitka poskytuje ubytování na okraji obce Šimonovice, v regionu Jizerské hory, asi 8 km od centra města Liberec. Pension Jitka je také vzdálen necelé 2 kilometry od areálu Obří sud Javorník se sjezdovkou nebo bobovou dráhou.

Pension Jitka - služby:

Pension Jitka poskytuje ubytovaným komfort a pohodlí na vysoké úrovni. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyňka, televize, ale i stolní tenis. Automobily můžete zaparkovat na uzamčeném parkovišti přímo u pensionu. Po dohodě zde provozovatelé hostům mohou připravit celodenní program, nebo zajistit průvodcovskou službu.

Kolem domu je velká zahrada s výtečným posezením u venkovního ohniště a altánu s možností zapůjčení si grilu. Ze zahrady se naskýtá krásný výhled na panorama Ještědu a Jizerských hor.

Pension Jitka - ubytování:

Hostům pensionu Jitka je k dispozici celé patro postaveného domu (2 dvoulůžkové a 2 třílůžkové pokoje, 2 koupelny s WC, společenská místnost - TV-SAT, jídelna), nástavba nad garážemi (2 dvoulůžkové a 1 jednolůžkový pokoj, společenská místnost s TV - SAT, 2 koupelny s WC a kuchyň) a celý nový objekt s 2 jednolůžkovými, 9 dvoulůžkovými pokoji a 1 apartmánem (pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV-SAT, internetovou přípojkou, WI-FI) a jídelnou.

Celková kapacita penzionu je i s přistýlkami 40 osob.

Novinkou je 1 bezbariérový pokoj pro vozíčkáře pro 2-3 osoby včetně koupelny a wc.

Ceník ubytování: http://www.pensionjitka.cz/cenik/text/53

Pension Jitka - bezbariérový pokoj, autor: Pension Jitka