Frýdlantsko

Počet 2 lůžkových: 11
Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 3

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi gril, ohniště zahrada, terasa sauna dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Vybavení: sauna

Penzion Hubert se nachází v chráněné krajinné oblasti na úpatí Jizerských hor, mezi obcemi Raspenava a Hejnice.

Všechny pokoje penzionu Hubert mají vlastní sociální zařízení. Pokoje se nacházejí ve dvou budovách, které vytvářejí spolu se zahradou uzavřený areál. Na ten navazuje přírodní koupaliště.

Penzion Hubert – další služby:

Penzion Hubert nabízí pořádání svatebních hostin, promočních oslav, soukromých párty. Je zde také možnost svatebních obřadů s oddávajícím přímo u majitelů v zahradě nebo u jejich nevšedního rybníčku.

Dále penzion Hubert nabízí firemní akce pro zábavu a stmelování kolektivu a také odborná školení pro profesní růst manažerů či ostatních zaměstnanců společnosti.

Penzion Hubert – aktivity:

Božský klid a nádherná příroda Jizerských hor Vás pohltí svou krásou při projížďkách na kolech či procházkách. Po návratu z horské túry nebo v zimě z výletu na běžkách se můžete uvolnit v sauně.

Hostům je možné zajistit odvoz k nedalekému vlaku nebo autobusu.