Krkonoše

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 24
Přistýlky: 2

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC WiFi možnost vaření gril, ohniště venkovní bazén půjčovna kol půjčovna lyží parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně

Pension Harrachov nabízí návštěvníkům tohoto turistického a sportovního centra Krkonoš ubytování ve svých stylově zařízených pokojích a strávení klidné dovolené v příjemném prostředí.

Svou polohou a ubytováním vyhovuje mladým lidem a sportovcůmrodinám s dětmihostům hledajícím klid a pohodu, i seniorům.

V létě je u pensionu Harrachov plně k dispozici velká zahrada, bazén, pískoviště, houpačky, možnost grilování a posezení u táboráku. V zimě blízkost lanovek, restaurací a pro děti velká zahrada – jedno velké sněhové hřiště.

Kapacita penzionu je 24 lůžek a 2 přistýlky.