Jizerské hory

Počet 2 lůžkových: 3
Počet 3 lůžkových: 1
Počet vícelůžkových: 2

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti konferenční místnost zahrada, terasa parkoviště parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně

Penzion Gentiana nabízí ubytování ve velmi klidném prostředí, v okrajové části města Desná, v regionu Jizerské hory.

Penzion Gentiana - ubytování:

Všechny pokoje panzionu Gentiana mají kompletní sociální zařízení. Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy. Pokoje jsou rozděleny takto: 2 pokoje s pěti lůžky,1 pokoj se třemi lůžky, 3 pokoje dvoulůžkové. Všechny pokoje mají standardní vybavení pro ubytování. Na pokojích není televizor. TV včetně satelitu je pouze ve společenské místnosti.

Penzion je vhodný pro celoroční rekreaci. V letním období turistika, cykloturistika, v zimě lyžařské sporty

Penzion Gentiana - služby:

Penzion Gentiana má svůj soukromý oplocený pozemek se zahradou, krbem a otevřeným ohništěm. V oploceném areálu je i parkoviště pro hosty penzionu. Příjezdová cesta k objektu se v zimě udržuje. Kromě ubytovacích prostor je návštěvníkům k dispozici jídelna se společenskou místností s krbem kde jsou k dispozici: televize se satelitem a mini bar. Penzion slouží výhradně hostům.

Penzion Gentiana - stravování:

Stravování v penzionu Gentiana je možné formou polopenze, nebo pouze snídaně. Formu stravování si musí každý host dohodnout dopředu.