Pension Eliška

Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 3

pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa venkovní bazén dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna sportovních potřeb parkoviště
Doplňkové služby: snídaně

Pension Eliška je jedním z nejstarších stojících domů v Harrachově. Sloužil vždy k ubytování turistů a to i před druhou světovou válkou, kdy dům vlastnila rodina Pitermanů pod názvem Landhaus. Také později se stává vyhledávaným místem turistů.

Ubytování je zde ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou stylově zařízeny s vlastním sociálním zařízením, TV-SAT . V penzionu je také společenská místnost, bar a lyžárna. K dispozici je také kuchyňka - kompletně zařízená včetně nádobí, lednice, kávovaru, vařič, rychlovarná konvice - letní terasa, velká zahrada se zahradním nábytkem, altánek, gril.  Parkoviště u pensionu.

Leden - Prosinec Po - Ne 0:00 - 24:00