Rodinný penzion Druhý domov

Počet 4 lůžkových: 1
Počet apartmá: 1

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi konferenční místnost gril, ohniště vybavení pro školení dětské hřiště / dětský koutek půjčovna kol parkoviště zvířata akceptována kreditní karty akceptovány
Doplňkové služby: snídaně polopenze praní, žehlení

Rodinný penzion Druhý domov se nachází v klidném prostředí obce Janov, nedaleko Nového Boru v překrásné přírodě Lužických hor.

Ubytování nabízí v šesti pokojích a jednom apartmánu. Celkový počet lůžek je 18. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC, k dispozici je také televize.

Stravování je zajištěno v restauraci penzionu s kapacitou 30 míst. Dalších 10 míst je u přilehlého baru. Je vhodná pro pořádání rodinných oslav, firemních večírků, třídních srazů , večírků, svateb i školení. V létě je u restaurace otevřena slunná terasa. Restaurace je vyhlášena výbornou labužnickou kuchyní.

Okolí penzionu je vhodné pro turistiku, cykloturistiku (pension půjčuje horská kola), agroturistiku (nedaleko pensionu leží chovatelská stanice koní Janov).

Kapacita: 50
Vybavení podniku: terasa, zahrádka, parkoviště, wifi
Platební karty: ano