Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pension č.p. 101

Krkonoše

Vítkovice v Krkonoších 101, 512 38

GSM: +420 607 658 876
E-mail: grofova.katka@seznam.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 20
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 4
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 4

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa dětské hřiště / dětský koutek parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby:

Pension č.p. 101 se nachází v obci Vítkovice v Krkonoších, přímo u lyžařského areálu Janova hora.

Celková kapacita ubytování je 20 osob. V pensionu jsou k dispozici čtyři rodinné apartmány s kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Součástí ubytování je povlečení. Možnost zapůjčení dětské postýlky. Jednotlivé apartmány si můžete prohlídnout zde.

V letním období je možné využít venkovní posezení na terase s možností grilování a opékání buřtů u venkovního krbu či ohniště. 

V pensionu je k dispozici sušárna, pro cykloturisty uzamykatelná úschovna kol, která v zimních měsících slouží jako lyžárna. Děti mohou využít dětské hřiště s houpačkou a pískovištěm. K zapůjčení je nabídka elektronických šipek, výčepního zařízení a grilovacího zařízení, které lze použít od grilování kuřat až ke grilování pořádného čuníka.

V létě je možné parkování přímo u objektu, k dispozici parkovací místa pro 4 vozy. V zimních měsících parkování 150 m od penzionu na neplaceném parkovišti V bezprostřední blízkosti pensionu se nachází autobusová zastávka Vítkovice v Krkonoších.

Jsou zde vhodné podmínky pro milovníky zimních i letních sportů, udržované sjezdové dráhy a běžecké tratě (v zimních měsících lze z Horních Míseček po tratích dojet až ke dveřím pensionu, 150 m od pensionu je vlek Janova hora), v letních měsících je možné využít cyklotrasy a pěší stezky po Krkonoších. Prostředí je vhodné především pro rodiny s dětmi.

Příloha

Fotogalerie

Pension č.p.101, autor: Kateřina Grofová

Pension č.p.101

 
Pension č.p.101, autor: Kateřina Grofová

Pension č.p.101

 
Pension č.p.101, autor: Kateřina Grofová

Pension č.p.101

 
Pension č.p.101, autor: Kateřina Grofová

Pension č.p.101

 
 
 
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load