Penzion Barborka, Jičín

Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 2

pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa venkovní bazén dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně

Pension Barborka poskytuje ubytování ve městě Jičín, v krásném prostředí regionu Český ráj, zhruba 85 km severovýchodně od Prahy.

Pension Barborka - služby:

Pension nabízí mnoho služeb, které zahrnují ubytování, snídaně, koupání, parkování v objektu apod.

Pension Barborka - aktivity:

V Jičíně je velký výběr sportovního vyžití jako např. tenis, volejbal, squash, fitness, plavání, bowling a v jeho okolí je mnoho historických památek, mnoho zámků, hradů, zřícenin, přírodních divů, kam se dá vyrazit s rodinou nebo s přáteli na výlet.

Pension Barborka