Pension Arni

Počet 4 lůžkových: 5
Počet apartmá: 1

Cyklisté vítáni: ANO
pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření konferenční místnost gril, ohniště vybavení pro školení parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně masáže, rehabilitace

Penzion v klidném prostředí nabízí výhodnou polohu a podmínky pro turistiku a cykloturistiku jak do Máchova kraje, Kokořínska, Podralska či Českého ráje.

Pension ARNI se nachází v turistické a rekreační oblasti České středohoří nedaleko Máchova jezera, poblíž hradu Bezděz a Kokořín v Bělé pod Bezdězem.

Pension Arni nabízí ubytování v 22 pokojích: 10 dvoulůžkových pokojů, 6 třílůžkových, 5 čtyřlůžkových a jeden VIP pokoj s vířivou vanou. Celkový počet lůžek je 60. Pokoje jsou vybaveny TV, Wifi, WC, koupelnou. Penzion dále nabízí uskladnění kol a ubytování se psem.

Stravování je zajištěno v restauraci Arni, která je součástí penzionu. Restaurace je otevřena pouze pro hosty penzionu a nabízí bohatý výběr chutných jídel.

Arni z venku, autor: Jaroslav Mašek

Arni z venku