Ski areál Pařez

GSM: +420 605 556 536
E-mail: info@skiparez.cz
Web: www.skiparez.cz

lyžařská škola lyžařská škola parkoviště občerstvení umělé zasněžování technická úprava svahu skibus

Ski areál Pařez nabízí levné a kvalitní lyžování pro rodiny s dětmi, školní výcvikové a lyžařské kurzy, ale i pro zkušené lyžaře, kteří si chtějí příjemně rekreačně zalyžovat.

V areálu jsou k dispozici dva lyžařské vleky Tatrapoma P a PFP v délce 370 a 320 m s převýšením 60 m (resp. 50 m) a krásná upravovaná, téměř 80 m široká sjezdovka.

K dispozici je parkoviště pro cca 200 osobních automobilů (vzdálené cca 20 m), kiosek se širokým sortimentem rychlého občerstvení, posezení přímo na svahu a WC. V areálu se rovněž nachází lyžařská škola pro začátečníky i pokročilé a škola se zaměřením na výuku snowboardingu.

Ski areál Pařez je zařazen mezi lyžařské areály západních Krkonoš – Skiregion.cz

Lyžařské areály

Počet vleků / lanovek: 2/0