Krkonoše

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 30
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket venkovní bazén sauna dětské hřiště / dětský koutek hřiště parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby:

Möhwaldova bouda je rodinný penzion s restaurací v klidném prostředí na jižním svahu hory Žalý ve skiareálu Herlíkovice–Bubákov. Nachází na krásném místě v Krkonoších, jen 6 km vzdáleném od města Vrchlabí, 20 km od Špindlerova Mlýna a pouze 2 km od známého rekreačního střediska zimních sportů Herlíkovice.

Díky dobré poloze penzionu u horní stanice lanové dráhy Bubákov, jste přímo v centru lyžařského areálu Herlíkovice–Bubákov. Möhwaldova bouda nabízí nerušenou rekreaci s možností horských túr či odpočinku. Spojení až k samotné chatě je možné autem nebo autobusem. Möhwaldova bouda má vlastní letní parkoviště s parkováním zdarma a hlídané zimní parkoviště za poplatek, které je umístěno u autobusové zastávky (cca 800 m), odkud je zajištěn odvoz zavazadel do chaty.

Möhwaldova bouda má kapacitu 30 míst, možnost ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveny teplou i studenou vodou, WC a sprchovým koutem. Některé pokoje mají vlastní TV.

Restaurace v horském chatě Möhwaldova bouda nabízí příjemné posezení a velký výběr jídel a nápojů. V restauraci je TV a krb. Interiér je zařízený v selském stylu. Prostory restaurace jsou vhodné k pořádání firemních večírků, výjezdních zasedání, oslav narozenin, svateb apod.

Ke sportovnímu vyžití slouží stolní fotbal, šipky, nebo vyhřívaný venkovní bazén. Terén je vhodný i pro míčové hry. Pro relaxaci a zlepšení kondice Vám nabízí bouda k využití vlastní saunu. Pro zpestření pobytu návštěvníků jsou připraveny jízdy na koních a atraktivní vyhlídkové lety. Nabízí se i možnost vyjížděk na saních tažených koňským spřežením. V okolí boudy je ideální terén pro horská kola.