Pension U Wolfů ***

Počet 2 lůžkových: 3
Počet 3 lůžkových: 1

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi konferenční místnost gril, ohniště vybavení pro školení hřiště parkoviště parkoviště
Doplňkové služby:

PENZION U WOLFŮ se nachází v Libereckém kraji, přímo v oblasti Ještědského hřebene, vzdušnou čarou cca. 6 km od dominanty kraje, kterou je známá hora Ještěd. Zdejší prostředí vybízí sportovně založené návštěvníky v létě k cykloturistice a v zimě ke krásnému lyžování, a to jak sjezdovému, tak i běžeckému.

V penzionu U Wolfů jsou Vám k dispozici 3 dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a jeden třílůžkový pokoj, taktéž s možností jedné přistýlky. Pokoje jsou nadstandardního vybavení a velikosti. Každý pokoj má k dispozici vlastní předsíň, koupelnu s toaletou a sprchovým koutem, TV se satelitním přijímačem, minibar, pokojový trezor a také telefon s možností samostatného připojení k internetu.

V restauraci je základní jídelní lístek možno libovolně doplňovat o jídla připravovaná dle předchozí vzájemné dohody na přání zákazníků, k pití nabízíme točený Pilsner Urquell 12° a spoustu dalších nealkoholických i alkoholických nápojů.

K penzionu patří cca. 6000 m2 oploceného pozemku, který spíše než zahradou je takovým malým lesoparkem s množstvím vzrostlých převážně jehličnatých stromů. Přímo v areálu jsou k dispozici 4 parkovací místa pro hosty.

Firemní akce

Nabízíme možnost uspořádání firemních akcí, seminářů a školení dle požadavků zákazníka. K dispozici je konferenční místnost s kapacitou 25 - 40 osob a jídelna s kapacitou 20 - 26 osob.