Ekofarma a penzion Dvůr Hlaváč

Počet 2 lůžkových: 4
Počet apartmá: 3

Cyklisté vítáni: ANO
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa taneční parket venkovní bazén sauna dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně praní, žehlení

Nabídka jízdárny: vyjížďky

Dvůr Hlaváč nabízí ubytování pro rodinnou rekreaci návštěvníků z České republiky i ze zahraničí, kteří touží po klidném venkovském prostředí uprostřed přírody regionu Frýdlantsko, s ubytováním v historických prostorách. Dvůr Hlaváč je ekofarma s chovem koní, koz a dobytka a nachází se v obci Černousy. Ekofarma Hlaváč nabízí také dlouhodobé i krátkodobé ustájení koní. Postarají se nejen o ubytované jezdce, ale i o jejich koně.

Ekofarma a penzion Dvůr Hlaváč - ubytování:

Dvůr Hlaváč nabízí ubytování ve 4 apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Kromě toho nabízí i možnost seznámit se s provozem ekofarmy a výrobou kozích sýrů. Ve statku je také možnost ochutnávky a nákupu zemědělských produktů, především domácích kozích sýrů, či mléka.

Ekofarma a penzion Dvůr Hlaváč - aktivity:

Můžete si zde vyzkoušet i projížďky na koních  a ve dvoře najdete malé zemědělské muzeum.

Možnost ustájení koní.

Kromě koní je na statku chována drůbež, skot.

Součástí statku je i malá koncertní síň pro hudební produkce.

Na polské straně, 500 m od penzionu Hlaváč, je přehradní jezero.

Dvůr Hlaváč leží přímo na hranicích tří států – Polska, Německa a České republiky. Několik metrů za ekofarmou je turistický přechod do Polska. Právě poloha ekofarmy nabízí celou řadu možností pro výlety k našim sousedům. Nedaleko leží také polské jezero Witka (14 km) nebo německé Berzdorfer See (19 km), které jsou obě známými rekreačními oblastmi.

Po telefonické domluvě.